Back to Question Center
0

Semalt: "Social Media Spam", apie kurį turėtumėte žinoti

1 answers:

Šlamštas yra nepageidaujama ir nereikšminga pranešimų grupė, siunčiama daugybei interneto vartotojų. "Spameriai" naudoja įvairias spam'o platinimo technologijas, nes nori sugadinti naudotojus piktybiškuose atakų, kenkėjiškų programų ir partnerių programose. Artemas Abgarianas "Semalt" vyresnysis klientų sėkmės vadovas teigia, kad pirmiausia šlamštas buvo naudojamas kaip komunikacijos šaltinis, bet dabar jis buvo rimtas ir turėtų būti kuo anksčiau atsikratęs. Be to, elektroniniai šlamštai ir socialinės žiniasklaidos šlamštas yra plačiai paplitusi problema, kurią galima suskirstyti į penkis skirtingus tipus:

Netikri socialinės žiniasklaidos profiliai ir sąskaitos:

Suklastotų socialinės žiniasklaidos paskyrų ir profilių yra netikras. "Įsilaužėliai" kuria daugybę "Facebook" ir "Twitter" profilių, daugiausia su mergaičių vardais ir nuotraukomis, kad įkyrintų kuo daugiau vartotojų. Jie nori įgyti patikimumo ir matomumo savo svetainėse ir gauti jums įstrigę daug būdų. Jie gali pretenduoti būti įžymybės, politikai, viešieji veikėjai ar kriketo mėgėjai, ir nori, kad jums patinka ir dalintis savo įrašais .

Masiniai pranešimai:

Masiniai pranešimai yra tokie patys pavadinimai ar tekstai, kurie vienu metu siunčiami daugybei socialinės žiniasklaidos vartotojų..Kai kurie šlamšto siuntėjai sukuria netikrą sąskaitą ir reguliariai skelbia pasikartojančius pranešimus. Jie nori sukurti teisingų naudotojų netvarka arba nori suvilioti ką nors su savo pasiūlymais ir partneriais. Masinės socialinės žiniasklaidos pranešimų naudojimas prasidėjo 2009 m. Tuo metu kai kurios šlamšto svetainės, siūlančios darbo vietas, apgaudinėja vartotojus, kad jų profiliai ir svetainės yra tikri .

Kenkėjiškos nuorodos:

Kenkėjiškos nuorodos internete platinamos per socialines žiniasklaidos priemones, o įsilaužėliai ar nepageidaujamo e. Pašto platintojai siekia sugadinti, apgadinti daugybę svetainių ar įrenginių. Kai spustelėsite bet kurią iš šių nuorodų, jums gali būti peradresuotas į "Twitter", "Google+" ar "Facebook" profilį, kuris neturi nieko bendra su teisėtumu. Tiesą sakant, vartotojai yra priversti spustelėti tas kenksmingas nuorodas ir įsilaužėliai išplatina kenkėjišką programinę įrangą socialinėje žiniasklaidoje, kad pavogtų asmeninę informaciją ir banko duomenis .

Apgaulingos apžvalgos:

Įvairūs produktai ir paslaugos parduodami internete, o populiariausia vieta yra socialinė žiniasklaida, žinoma. Deja, jūs ne visada gaunate produktą, kurį matėte pic, nes įsilaužėliai tiesiog moka vartotojams teigiamų atsiliepimų. Tokia praktika leidžia interneto klastotojams parduoti vis daugiau produktų ir pagerinti jų verslo klestėjimą.

Nepageidaujamas turinys:

Jokia socialinės žiniasklaidos svetainė nenori, kad jos vartotojai dalintų nepageidaujamą ir pernelyg didelį turinį; tai taip pat yra šlamšto forma, kuri gerai veikia nepageidaujamo e. pašto platintojams ir nėra naudinga prekių ženklams ir teisėtoms organizacijoms. Tiesą sakant, "Facebook" pranešama apie daugybes nereikšmingų įrašų, o daugelis puslapių ir profilių yra uždarytos, kad dalijantis nepageidaujamais daiktais kas sekundę. Tai yra spragtelėjimo aktas, kurį reikėtų kuo anksčiau atsikratyti Source .

November 30, 2017