Back to Question Center
0

Semalt teikia "Anti-Spam" sprendimą, skirtą komentuoti "WordPress"

1 answers:

Daugelis skaitytojų, kurie prisiima jūsų tinklaraštį ar svetainę, yra bet kurio tinklaraščio svajonė. Tačiau galite susidurti su daugybe nepageidaujamų komentarų savo "WordPress" tinklaraštyje. Yra keletas būdų ir įrankių, kuriuos galite naudoti kovai su šlamštu "WordPress".

Žemiau yra keletas šių įrankių, kuriuos nurodė pirmaujantis ekspertas iš Semalt , Oliver King.

1. Akismet aktyvuoti

Šis įrankis yra "WordPress" įskiepis, kuris ateina, kai jis jau yra iš anksto įdiegtas. Jei naudojate "WordPress", jums nereikia atsisiųsti šio papildinio. Tai jau yra naudinga skydelyje, viskas, ko jums reikia padaryti, tai aktyvuoti. Aktyvavus, jūs gaunate API raktą, kurį galite naudoti daugeliu dienoraščio aspektų. "Akismet" papildinys nuskaito visus jūsų dienoraščio komentarus ir filtruoja tuos, kurie atrodo kaip šlamštas. Kitais atvejais reguliarios pastabos gali patekti į šlamšto filtrą. Labai svarbu visada perteikti nepageidaujamus komentarus, norėdami pamatyti, ar gali būti svarbus el. Laiškas.

2. Įjunkite "Honeypot" apsaugą

Šią techniką galite užblokuoti šlamšto mėgėjams. Tai apima apgaulingus šlamšto robotus identifikuoti save. Pirma, jums reikia įdiegti "WP Spam Fighter". Iš čia turėtumėte suaktyvinti šį įskiepį..Iš nustatymų meniu yra galimybė įgalinti "Honeypot" apsaugą. Ši parinktis įtraukia paslėptą formą į komentarų sritį, kuri gali būti matoma tik robotai. Kadangi šlamšto žinuotojai užpildo visus tuščius laukus, jie gali iš anksto parodyti save.

3. Nenaudokite nuorodų "laikykitės komentarų"

Kartais svetainių savininkai naudoja nuorodas "be komentaro", kad svetainė užfiksuotų daug srauto. Dėl to ši galimybė pritraukia daug nepageidaujamų komentarų, kurie komentaruose padidina šlamštą. Tam tikrais atvejais šlamšto nustatymo įrankiai gali nepavykti rasti šio turinio, todėl padėtis dar blogesnė. Kai kurie patikimi vartotojai taip pat gali rasti komentarus savo tinklaraščio įrašuose. Tai gali sugrąžinti nuorodas į šiukšlių komentarus. Taip pat yra keletas papildinių, kurie gali pasidalyti nuorodomis dėl sulčių per komentarus. Jei nenaudojate papildinių, kurie dalijasi šiuo turiniu, galite išvengti daugybės šlamšto komentarų.

4. Naudojant CAPTCHA patvirtinimą

WordPress turi papildinį WP-reCAPTCHA. Šis įskiepis yra funkcija, kurią reikia įtraukti į komentarus. "Captchas" naudoja keletą gudrybių, reikalaujančių žmogaus žvalgybos užduoties (HIT), pavyzdžiui, paspaudus vaizdus su tam tikru standartiniu daiktu. Įrašai turi galimybę atskirti realų žmogų nuo kompiuterinio boto. Dėl šių priemonių naudotojams labai sunku pateikti pastabas. Jūs galite užblokuoti šiukšlių dėžutes naudodami reCAPTCHA, nes jie greitai ir efektyviai blokuoja savo komentarus.

Išvada

Šlamštas gali būti neramus, o dažnai žmonės praranda dėl kibernetinių nusikaltėlių, kuriems netinkami ketinimai. Kai kuriais atvejais sėkmingi šlamšto išpuoliai taip pat gali atskleisti svetainių administratoriaus skydą įsilaužėlių grupei, kuri gali padaryti viską, kad atitiktų jų poreikius. Šis pažeidžiamumas gali būti vienas iš metodų, kurį svetainė gali prarasti viską. Galite aptikti ir išvengti šlamšto naudodamiesi anksčiau nurodytomis priemonėmis. Šioms priemonėms ignoruojant šlamšto pranešimus galite daug sutaupyti. Galite pašalinti svetainės URL iš šlamšto aplanko ir pasiekti daugybės užduočių, susijusių su šlamšto komentarais Source .

November 28, 2017