Back to Question Center
0

Semalt: viskas, ką turėtum žinoti apie labiausiai žinomą internetinę enciklopediją, - Vikipedija

1 answers:

Wikipedia yra vienintelė internetinė enciklopedija, kuria vadovauja ne pelno organizacija. Bendras šios svetainės dydis yra tiesiog milžiniškas! Tiesą sakant, tai beveik trisdešimt terabaitų duomenų. Daugybė tyrimų parodė, kad "Wiki" straipsniai kasdien pritraukia milijonus lankytojų.

anglų kalba

Julia Vashneva Semalt ekspertė sako, kad anglų Wikipedia yra straipsnių, kuriuos parašė milijonai rašytojų. Visa informacija yra nemokama, o "Wiki" labai išaugo po jos paleidimo 2001 m. Sausio mėn. Iki 2001 m. Lapkričio mėn. Buvo paskelbta pirmoji "Wikipedia" pagrindinio puslapio iteracija. Anglų kalba yra daugiau nei du milijonai straipsnių, kurie buvo paskelbti 2007 m. Ir kuriuos 2009 m. Redagavo kokybiški specialistai.

misija Vikipedijoje

Šios svetainės įkūrėjas sako, kad straipsnių apsauga yra sunki užduotis, nes Wikipedia yra atvira visiems. Nuo pat pradžių Velsas suteikė Vikipedijai aiškią misiją - visiems žmonėms nemokamas žinias internete. Tuo pačiu metu jis įdiegė tam tikras taisykles ir taisykles, kurių turi sekti kiekvienas asmuo. Sistema veikia efektyviai, o Wikipedia dabar yra didžiausia ir labiausiai patikima enciklopedija pasaulyje .

Savanorių vaidmuo valdant Vikipediją:

Daugumą Vikipedijos redagavimo ir rašymo atlieka savanoriai, gyvenantys skirtingose ​​pasaulio dalyse. Daugelis iš jų yra aukščiausio lygio svetainių administratoriai. Dauguma vartotojų mano, kad milijonai žmonių tvarko "Wikipedia", bet tai yra pagrindinė nedidelės bendruomenės darbas. Jos administratoriai yra savanoriai, ir jie reguliariai kalbasi tarpusavyje dėl naujų Wikipedia puslapių ir straipsnių per interneto adresų sąrašus.

Wiki kūrimo ekspertų vaidmuo

Brittas ir Matei parašė visiškai naują knygą "Struktūrinė diferenciacija socialinėse žiniasklaidos priemonėse: adhokratija ir entropija". Ši knyga atskleidžia, kaip "Wikipedia" tapo tinklalapiu, peržiūrėtu peer-reviewed, taip pat ir autentiškiausia internetine enciklopedija Source .

November 29, 2017