Back to Question Center
0

Semalt: WordPress įskiepiai - Kiek jūs turėtumėte naudoti?

1 answers:

"WordPress" aptarnauja didelį pasaulio gyventojų skaičių. Tai yra viena geriausių TMS iš ten. Daugelis interneto dienoraščių kūrėjų ir "eCommerce" pradedančiųjų mano, kad "WordPress" yra patikimas tuo, ką jis teikia. Be to, "WordPress" svetainėse pateikiamos įvairios temos ir pritaikymai, atitinkantys jūsų svetainės poreikius. Vienas paprastas pritaikymo apgauti yra naudojant papildinius. Įskiepiai yra "WordPress" temos elementai, kurie gali prisidėti prie jūsų svetainės atsakymo - gerador de videos.

Įskiepiai padeda daugeliu atžvilgių, ypač kai jums reikalinga pasirinktinė funkcija. Turėtumėte atkreipti dėmesį į tai, kad dauguma "WordPress" įskiepių yra teminių dalių dalis. Pokyčiai gali prarasti, kai pakeisite arba pakeisite savo temą. Tačiau kai kuriuose konkretaus svetainių "WordPress" papildiniuose gali būti kodų fragmentai tokiais atvejais. Aleksandras Peresunkas, vadovaujantis Semalt ekspertas, nurodo, kad papildinių naudojimas gali paveikti jūsų temos efektyvumą .

Kiek "WordPress" papildinių yra "per daug"

Kaip matyti aukščiau, papildiniai yra PHP kodo fragmentai, kurie prideda jūsų dabartinės "WordPress" svetainės funkcionalumą. Tačiau, kadangi jūs ir toliau modinate savo svetainę, sistemos atsako trukmė gali pradėti sulėtėti. Labai moduotos svetainės yra per lėtos, o jų paieškos sistemos reitingai neigiamai veikia. Kaip matyti aukščiau, fragmentai veikia kaip pridedant kodo eilutes į visą svetainę. Šiuo atžvilgiu, kadangi svetainė padidina kodą, ji paprastai tampa lėta.."Google" naudoja svetainių jautrumą kaip reitingavimo veiksnį jų išrašuose .

Praktiniame pavyzdyje, jei naudojate daugiau nei 30 paprastų papildinių, jie gali nepakeisti jūsų svetainės reagavimo. Kitais atvejais, jūsų svetainėje pateikiant per daug kodo yra tai, kas apibrėžia jūsų atsakymo laiką. Pluginą su per daug fragmentų gali turėti panašų poveikį svetainėje, naudojant daugybę įskiepių. Kaip svetainės kodas, jūs turite galvoje apie kodą, kuria veikia svetainė.

Kuris yra geriausias įskiepių naudojimas?

Sprendimas naudoti WordPress įskiepį priklauso nuo jūsų. Galbūt norėsite pasiekti unikalų efektą. Šiuo atveju gali būti labai svarbu padaryti jūsų pasirinktinį PHP įskiepį. Ankstesniuose straipsniuose yra daugybė paprastų papildinių kūrimo būdų. Jums reikia tik techninės "WordPress" failų struktūros žinios. Panašiai jums gali tekti redaguoti PHP failą naudodami paprastą užrašų knygutę .

Įskiepiai nėra privaloma galimybė. Tačiau yra keletas svarbių papildinių, kurie gali padaryti jūsų svetainę geriau. Kai kurie privalomi WordPress įskiepiai apima:

WordPress SEO by Yoast:

Žmonėms, norintiems optimizuoti savo svetainę paieškos matomumui, šis papildinys turi visus esminius SEO aspektus. Nuo raktinių žodžių paieškos iki meta aprašymo optimizavimo yra daugybė atvejų, kai žmonės kuria naudingus papildinius .

WP-DBManager:

Tai viskas viename papildinyje, kuris padeda asmeniui valdyti esminius jūsų duomenų bazės aspektus. Pavyzdžiui, galėsite pridėti ar taisyti savo duomenų bazę. Taip pat galite atsarginę kopiją savo svetainei grąžinti pakeitimus, jei kažkas nepavyks.

W3 Total Cache:

Šis įskiepis gali padėti jūsų svetainei kurti srautą. Tai padeda išlaikyti naudotoją, kuris kartą aplankė, pateikdamas jiems daugiau skelbimų jūsų svetainėje .

November 29, 2017