Back to Question Center
0

Semalt: WordPress įskiepio mokestis - Naudingi patarimai

1 answers:

Įprastas "WordPress" įskiepis turi unikalų dizainą, konkrečią funkciją ir tam tikras funkcijas, kurios tiksliai atitiks jūsų verslą. Yra šimtai tūkstančių nemokamų ir papildomų įskiepių, tačiau pasirinktinis "WordPress" papildinys neturi jokios alternatyvos, nes galite redaguoti ir sustiprinti jo funkcijas pagal savo reikalavimus ir lūkesčius. Nepaisant to, kad labai sunku apklausti klientus internete, vis tiek galite kurti nuostabius "WordPress" papildinius ir padidinti pardavimus.

Rossas Barberis, "10" skaitmeninių paslaugų "Semalt" aukštas specialistas, atkreipia dėmesį į tai, kad įmonės ir kūrėjai supranta, kad vartotojai nenori mokėti "WordPress" papildinių. Štai kodėl dauguma įskiepių yra numatytoji ir nemokama, taigi galite iš karto atsisiųsti, įdiegti ir aktyvuoti juos - ambient lounge studio outdoor lounger. Įvairūs žiniatinklio kūrėjai ir inžinieriai siūlo elegantiškus sprendimus, susijusius su jūsų įskiepių problemomis, o kainos yra akivaizdžiai didelės. Remiantis jūsų verslo reikalavimais, galite pasirinkti nemokamus papildinius ar mokamas versijas .

suprasti WordPress įskiepių kainas

Kiekvienas individualus "WordPress" įskiepis sukurtas individualiam klientui, o išlaidos skiriasi priklausomai nuo to, kiek laiko autorius stengėsi jį statyti. "WordPress" papildiniai yra labai įvairūs, o jų kainos skiriasi nuo įmonės iki įmonės..Įskiepių kainodara yra dviejų pagrindinių dalykų funkcija: kūrėjas, kuris sukūrė tam tikrą įskiepį ir laiką, kurį jis ėmėsi kuriant ir paleidžiant įskiepį, nepakenkiant kokybei. Jei esate naujokas "WordPress" ir nieko nežinote apie papildinius ir jų kainas, turėtumėte atsižvelgti į šiuos dalykus:

1. Klauskite ir supraskite savo "WordPress" įskiepio sudėtingumą:

Visų pirma turėtumėte paklausti, kaip apskaičiuoti, kaip veikia įskiepiai ir kaip sudėtingi jie yra. Norėdami sužinoti, kaip sudėtingas jūsų "WordPress" įskiepis, IT ekspertai negali būti pakeisti. Jei žinote viską apie kūrėją ir suprantate, kiek įskiepių jis jau įdiegė, jums bus lengviau įvertinti įskiepio kainą arba kainą. Šiuo tikslu galite prisijungti prie oficialių "WordPress" forumuose, "WordPress subreddits" ir "WordPress" grupės internete. Pateikite klausimų ir susisiekite su senjorais, kad sužinotumėte, kiek įskiepio jums kainuos ir kokie yra geriausi šios srities autoriai.

2. "Custom WordPress" įskiepio normos

Akivaizdu, kad pasirinktinių "WordPress" įskiepių normos skirsis ir priklausys nuo to, kiek teigiamų atsiliepimų ir komentarų jie gavo. Paprastai "WordPress" ekspertai ir kūrėjai supranta, kad kainos negali būti vienodos, nes skirtingi įskiepiai yra skirti atlikti įvairias užduotis .

3. Skaitymas apskritai

Prieš apskaičiuodami kainą turėtumėte pabandyti suprasti "WordPress" įskiepio sudėtingumą. Kuo sudėtingesnis įskiepis, tuo didesnis jo tarifas. Įskiepiai, kuriuos matote savo "WordPress" sąskaitoje, atlieka ribotą funkcijų skaičių ir neturi daugybę funkcijų. Jei turite profesionalų tinklalapį arba norite išplėsti savo verslą per trumpą laiką, niekada neturėtumėte pasikliauti tais nemokamais papildiniais, o vietoj to pasirinkti pasirinktinius "WordPress" papildinius, kurie jums kainuos nuo 10 iki 900 dolerių.

November 29, 2017