Back to Question Center
0

Semalt: WordPress įskiepis jūsų svetainei - Populiariausi patarimai

1 answers:

"WordPress" temos leidžia vartotojams kurti neįprastų svetainių įvairovę. Tačiau dizaino procesas labai sudėtinga pasirinkti puikią temą. Laimei, dabar biblioteką galima suskaidyti į logiškas nemokamas arba priemokas kategorijas ir vientisas arba daugiafunkcines temas .

Oliveris Kingas, vienas iš patyrusių ekspertų iš Semalt , šiame straipsnyje pateikia naudingą aprašymą, kurį galėtumėte apsvarstyti.

skirtumai tarp Nemokamos ir Premium WordPress temos

"WordPress" padeda nustatyti jūsų svetainės pagrindą - play online casino no deposit bonus. Puiki "WordPress" tema palengvina jūsų svetainės pritaikymą pagal jūsų skonį. Tiesiog pasirinkite tą, kuris tinka jūsų dizainui. Jai pirmiausia reikia suprasti, kokios galimybės yra.

"WordPress" nemokamų temų privalumai ir trūkumai

Nemokami "WordPress" temos idealiai tinka tiems vartotojams, kurie dar neturi biudžeto, ieškodami svetainių sprendimų. Pagal temas nemokamos temos jokiu būdu nesuteikia kūrėjams pelno. Todėl kūrėjai negali laisvai tam tikrais atvejais pasiūlyti specialią paramą arba reguliariai atnaujinti savo vartotojus. Rezultatas yra tas, kad jis palieka svetainę pažeidžiamą saugumo riziką .

Yra daug nemokamų temų, kurias vartotojai gali naudoti savo svetainėms. Nepaisant to, kad jie nėra parduodami, nepamirškite dėmesio "atsargiai pirkėjui" ir būk atsargus, kokias temas kuriate savo tinklalapyje.

"Premium" "WordPress" temos privalumai ir trūkumai

Išmokos, kurioms skirtos priemokos temos yra pernelyg didelės, yra tai, kad jos yra skirtos specialiai paramai. Pirkdami jie nustato vienkartinį mokestį, tačiau tai gali pasikeisti priklausomai nuo to, kiek svetainių vartotojas nori juos įdiegti. Premium temos reguliariai atnaujinamos ir saugesnės. Kartais jie tampa išsipūsti, nes visada skubėja išleisti daugiau funkcijų, nors jos nėra naudingos visiems vartotojams.

skirtumų tarp vienos paskirties ir daugiafunkcinių WordPress temų

Pasirinkimas tarp nemokamos ir aukščiausios" WordPress "temos yra tik vienas žingsnis siekiant susiaurinti jūsų raištį. Tada turite nuspręsti, ar jūsų svetainėje reikės vienos paskirties temos arba daugiafunkcinio. 10)

"Vienos paskirties WordPress" temos privalumai ir trūkumai

Bendrosios paskirties temos nukreiptos į tam tikrą svetainės pogrupį. Pavyzdžiui, tai gali būti svetainės tipas, pavyzdžiui, tinklaraštis ar konkreti pramonė. Jie naudinga vartotojams, nes jie suteikia "specialų" galutinį produktą ir dažnai yra pigesni už daugiafunkcines temas. Su jų naudojimo apribojimais galite tikėtis didesnės kokybės paramos .

Temos apribojimai taip pat nepalaiko svetainių lankstumo. Tai reiškia, kad jei tam tikru metu ateityje manote, kad norite kurti savo svetainę, gali tekti ieškoti ko nors naujo, nes vienintelė paskirtis nebus būtina.

"Multi-Purpose WordPress" temos privalumai ir trūkumai

Daugiafunkcinė tema yra viena tema, kurioje yra daugybė įvairių priemonių ir funkcijų, skirtų didžiajai jų rinkos daliai. Šios temos turi platų iš anksto sukurtą maketą ir demonstracines versijas bei daugybę funkcijų ir "WordPress" įskiepių. Šis derinys leidžia kurti bet kokią svetainę pagal norimą standartą. Vienintelės išimtys yra tos svetainės, kuriose reikalingas aukšto lygio funkcionalumas. Jei pasirinksite kokybišką daugiafunkcinę temą, ateityje jums niekada nereikės nusipirkti kitos temos. Daugialypės paskirties temos yra labiau linkusios į funkciją išsiplėtusios ir nėra geriausias kostiumas, kad būtų patenkinti specializuoti poreikiai.

Tinkamos temos pasirinkimo kriterijai

1. Biudžetas: pasirinkite nemokamą temą, jei neturite pinigų, kuriuos norite išleisti. Priešingu atveju išlaidų kokybė ateityje gali labai padėti jums.

2. Ką jūs pastatote? Pasirinkite vieną tikslinę temą, jei žinote, kokio tipo svetainę norite plėtoti, yra įsitikinęs, kad reikalingos funkcijos ir įsitikinęs, kad šie poreikiai netrukus bus pakeisti. Jei ieškote neprilygstamo funkcionalumo ir lankstumo, daugiafunkcinė tema yra jūsų geriausias pasirinkimas.

Kai kurios vietos, kuriose galite pradėti ieškoti temų, yra "WordPress.org" ir "ThemeForest". Nemokamos temos yra išskirtinės "WordPress.org", bet jūs taip pat galite aplankyti "ThemeIsle", "HeroThemes" arba "Nimbus" temas, kad galėtumėte papildomai ieškoti temų.

Išvada

Nepaisant "WordPress" temų gausos problemų, jūsų pasirinkimas yra tinkamas jūsų biudžetui ir tai, kas tinka jūsų svetainės poreikiams.

November 29, 2017