Back to Question Center
0

Semalt: "WordPress" papildiniai, kuriuos reikia kurti gerą turinį

1 answers:

"WordPress" yra standartinė svetainė, kurioje naudojama visame pasaulyje. "WordPress" svetainėje yra daugiau nei ketvirtadalis svetainių. "WordPress" vartotojams yra daugiau nei 44 000 skirtingų įskiepių, kuriuos galite įdiegti - downtown in lebanon. "WordPress" svetainės yra labai veiksmingos dėl įvairios turinio valdymo sistemos, kurią jos naudoja. Įvairios įmonės žinojo esminį savo pardavimo per svetaines ir sėkmingos elektroninės komercijos veiklos skatinimą.

Rossas Barberis, pagrindinis "Semalt" ekspertas , užtikrina, kad naudojant naujus skaitmeninės rinkodaros metodus, turinio kūrimas yra nauja taktika, kurią žmonės naudoja vertybinei informacijai pateikti savo tinklaraščiuose ir svetainė.

Turinio kūrimas yra esminis kiekvieno svetainės valdytojo aspektas. Daugumą "WordPress" svetainės elementų galima valdyti naudodami papildinius ir informacijos suvestinės patobulinimus. Tačiau turinio kūrimas yra dar vienas aspektas, dėl kurio reikia atskiro veiksmo. "Google" paskelbė, kad turinio atitikimas yra esminis aspektas, dėl kurio tam tikromis priežastimis svetainės gali būti reitinguojamos. Straipsnių ilgis ir kokybė yra svetainių kūrimo aspektas. Labai svarbu sukurti žudiko turinį, kuris gali paspartinti svetainės reitingavimo procesą. Yra keletas "WordPress" papildinių, kuriuos galite naudoti žudikai kurti. Galų gale turėtumėte sugebėti nustatyti, kuris "WordPress" įskiepis geriausiai atitinka jūsų svetainės poreikius.

"Word" statistika

Šis papildinys padeda skaičiuoti žodžius ir raktinių žodžių tankį. Tai taip pat padeda įvertinti jūsų tinklalapio skaitymo analizę. "Word Stats" papildinys leidžia žmonėms, kurie naudoja tinklaraščius ir elektroninės komercijos svetaines, atlikti lingvistikos analizės meniu, kuris lemia jūsų straipsnio turinio atitikimą. Naudodami šį įrankį galite padidinti svetainės reitingą SERPs. Šiame roboto įrankyje pateikiama tokia informacija kaip grafinis mėnesinių raktinių žodžių atsakymas, pertraukiamos žinutės ir 20 geriausių raktinių žodžių pateikimas. Daugelis žmonių naudos, pagerindami raktinių žodžių naudojimo efektyvumą pagal savo tikslinę nišą .

PrePost SEO

Šis įrankis yra Search Engine Optimization (SEO) įskiepis. Tai padeda atlikti tokius uždavinius kaip tikrinti pasikartojančią turinį, patikrinti plagijavimą ir ieškoti neveikiančių nuorodų. Kiti žiniatinklio valdytojai naudoja šį įrankį, norėdami palyginti raktinių žodžių tankį ir skirtingų tipų turinio optimizavimo aspektus. Yra galimybė patikrinti bet kurio tinklalapio meta žymeles. Kai pradėsite kurti "WordPress" tinklalapį, aišku, kad jokio papildinio ar plėtinio negalima jums padėti kurti. "PrePost" papildinys "SEO" gali padėti pagerinti jūsų turinio kokybę, todėl jūsų žiniatinklio įrašas atitinka jūsų auditoriją. Be to, jūs galite taip pat sugebėti tiksliai nustatyti sugadintas nuorodas savo svetainės veikloje .

Redakcinis kalendorius

Šis įskiepis yra pagrindinis dienoraščio įrašų valdytojas. Žmonės gali matyti visas savo pozicijas ir vilkdami jas į savo atitinkamas sritis. Kuriant svetainės turinį, jūs gaunate daugiau suvartotos, nei galėtumėte pamiršti atidėti papildinį, skirtą valdyti tinklaraščio dėžes. Redagavimo kalendorius gali padėti išlaikyti šviežių turinio tęstinumą savo skaitytojams. Šis įskiepis vilkina ir nuleidžia funkcijas, kurios gali padėti jums pasiekti kiekvieno puodo būseną, peržiūrėti visus pranešimus, taip pat valdyti kitų autorių įrašus .

November 29, 2017