Back to Question Center
0

Semalt: "WordPress" priedų pranašumai

1 answers:

"WordPress" papildiniai yra labiausiai įdomūs ir naudingi tikėjosi bet kuris žiniatinklio valdytojas ar tinklaraštis. Naudodami įskiepį, žiniatinklio kūrėjai ir dizaineriai gali lengvai pridėti svetainės funkcionalumą ir interaktyvumą už jo statinio turinio, kuris rodomas visuose puslapiuose. Nesvarbu, ar turite kurti paprastą kontaktinę formą, vaizdo žaidimą ar šlamšto blokatorius ir turinio slankiklius, papildiniai yra paprastas ir galingas būdas, kaip atlikti veiksmus.

Čia Rossas Barberis Semalt geriausias ekspertas aptarė 10 geriausių WordPress įskiepių pranašumų .

1 - funzionamento derivatore. Įskiepiai yra paprasti naudoti

WordPress įskiepiai yra paprasti naudoti ir turėti intuityvią sąsają, kuri suteikia jiems prasmingą visų tipų svetaines. Galite lengvai pridėti tinklaraščio įrašus, vaizdus ir interaktyvius puslapius į savo svetainę, ir visa tai lengva padaryti, užtrukdami tik keletą minučių ir sutrumdamos formatavimo laiką.

2. Lengva naudotis iš visų įrenginių

Geriausia yra tai, kad "WordPress" papildiniai gali būti pasiekti iš bet kurio įrenginio. Nepriklausomai nuo to, ar naudojate nešiojamąjį kompiuterį ar išmanųjį telefoną, galite lengvai redaguoti arba įdiegti / įjungti įskiepį ir pasiekti savo svetainę, kai ji prijungta prie interneto .

3. HTML redagavimų nereikia

Įdiegę atitinkamus "WordPress" įskiepius, jums nereikia jokių HTML redaktorių ar FTP programinės įrangos, kad atliktumėte veiksmus. Šie įskiepiai yra vienodai naudingi statinėms ir ne statiškoms svetainėms. Jums nereikia redaguoti HTML kodų, kai įdiegėte papildinį .

4. Suderinama su paieškos sistemomis

"WordPress" įskiepiai yra suderinami su paieškos sistemomis, ypač "Google" ir "Yahoo", ir leidžia jums lengvai pagerinti jūsų svetainės našumą. Be to, visi puslapiai, vaizdai, įrašai, pavadinimai ir aprašymai yra indeksuojami paieškos rezultatų dėl šių papildinių, nes jie padeda geriau optimizuoti svetainę.

5. Valdykite svetainę ir pakeisk savo išvaizdą

Dauguma žiniatinklio valdytojų ir tinklaraštininkų nežino, kad WordPress įskiepis gali padėti jiems pakeisti jų svetainių išdėstymą. Tai reiškia, kad galite naudoti tiek daug įskiepių kaip įprastoms, tiek netradicinėms svetainėms .

6. Individualūs dizainai

Vienas iš pagrindinių šiandieninių vartotojų reikalavimų yra pritaikymas. Visi mes ieškome platformų, leidžiančių kurti išsamias svetaines. "WordPress" įskiepiai leidžia mums ir vis daugiau naudotojų įsitraukti į mūsų tinklaraščius ir tinklalapius .

7. Paruošta naudoti

Tiesa, pats dienoraštis yra drąsus darbas ir jūs negalite sau leisti kurti savo papildinių. Tokiomis aplinkybėmis galite lengvai įdiegti "WordPress" papildinius ir pradėti naudotis savo žiniatinklio turiniu. Jie turi skirtingus sugebėjimus ir funkcijas, kad jūsų darbas būtų patogus ir greitas .

8. Pagerinkite funkcijų tinkamą pasirinkimą

Kadangi yra daug "WordPress" įskiepių, kiekvienas gali lengviau tobulinti svetainės ar tinklaraščio funkcijas su tinkamu pasirinkimu. Galite pridėti kuo daugiau arba tiek mažų įskiepių į savo svetainę, kad tai atrodytų profesionaliau ir geriau nei anksčiau.

9. Įskiepiai padeda plėtoti jūsų verslą

Tai visiškai tiesa, kad "WordPress" papildiniai padeda išplėsti jūsų verslą. Jei jūsų svetainė yra profesionaliai sukurta ir įdomi, akivaizdu, kad vis daugiau lankytojų taps laimingais klientais .

10. Galimybė kelis vartotojus

Kaip administratorius, galite pridėti tiek daug vartotojų savo "WordPress" tinklalapyje, kiek norite. Galite priskirti jiems skirtingus vaidmenis ir suteikti jiems skirtingas institucijas, naudodami "WordPress" papildinius .

November 29, 2017