Back to Question Center
0

Semalt: "WordPress" svetainių tipai, kuriuos galite kurti

1 answers:

"WordPress" yra viena iš populiariausių turinio valdymo sistemų ir padeda kurti profesionalius tinklalapius ir tinklaraščius. Remiantis naujausiais statistiniais duomenimis, "WordPress" naudojasi daugiau nei septyniasdešimt procentų tinklaraštininkai ir žiniatinklio valdytojai visame pasaulyje. Prieš pradedant kurti svetainę, reikės domeno vardo ir prieglobos. Galų gale visi turimi įrankiai, temos ir papildiniai leis jums sukurti fantastišką svetainę, pradedant nuo asmeninių tinklaraščių iki žinomų internetinių prekių ženklų.

Oliveris Kingas, vienas iš pirmaujančių ekspertų Semalt , siūlo perskaityti svetainių tipus, kuriuos galite kurti naudodami "WordPress".

1. Dienoraštis ir asmeninė svetainė

"WordPress" pradėjo kelionę kaip paprasta dienoraščių platforma ir tapo galinga turinio valdymo sistema. Per pastaruosius kelerius metus "WordPress" buvo pastatyta šimtai tūkstančių asmeninių svetainių ir tinklaraščių. Jie yra labiau poliruoti, subrendę ir sudėtingesni nei bet kada, ir jūs galite daug ko sužinoti iš šių tinklaraščių. "WordPress" turi daugybę priemonių ir temų, iš kurių galite lengvai kurti asmeninį dienoraštį ar svetainę .

2. Verslo svetainė

Verslininkams ir prekių ženklams "WordPress" yra geriausias ir patogiausias būdas kurti profesionaliai atrodančias svetaines per kelias minutes. Beveik visi dideli prekių ženklai ir įmonės jau naudoja "WordPress", kad galėtumėte jomis naudotis, nes tai suteikia jiems daug galimybių plėtoti savo verslą .

3. Elektroninės komercijos svetainės

"WordPress" tapo eiti prie sprendimo ir padėjo sukurti e-komercijos svetaines. Jo nuostabūs įskiepiai ir temos leidžia lengvai kurti jūsų pasirinktas svetaines. Kai kurie iš žymių įskiepių yra "WooCommerce", "WPEcommerce" ir "Easy-to-download", kurios padeda jūsų svetainę paversti visiškai funkcionalia ir išsami elektroninės prekybos platforma. Tai taip pat padeda jums priimti internetinius mokėjimus, valdyti inventorizaciją, mokesčius, pristatymą ir klientus, esančius po vienu stogu..

4. Darbo taryba

Jei ieškote kurti internetinę darbo rinką, galite pabandyti "WordPress". Kai kurios žinomos svetainės, pvz., "Problogger" ir "Smashing Magazine", naudoja "WordPress", kad galėtų kurti nuostabias svetaines. Ši turinio valdymo sistema leidžia mums kurti darbo tarybas, kuriose darbdaviai gali lengvai paskelbti darbo skelbimus, o profesionalai gali kreiptis į internetą .

5. Verslo katalogas

Kaip ir darbo skelbimų lentos, yra didelė verslo katalogų paklausa, o "WordPress" turi platų verslo katalogų papildinių pasirinkimą. Taip pat galite kurti žiniatinklio katalogus, kurie neapsiribotų tik vienu verslu .

6. Klausimų ir atsakymų svetainė

Jei norite sukurti "Stack Exchange", "Quora" ir "Yahoo Answers" versiją, WordPress gali padaryti jūsų darbą lengviau. Sujunkite šias turinio valdymo sistemos įvairias priemones ir papildinius bei pradėkite nuo klestinčios interneto bendruomenės.

7. NonProfit ir religinės svetainės

Naudodami "WordPress", greita ir lengva kurti aukštos kokybės nepelno ir religines svetaines. Ji turi tam tikrų papildinių, ir jūs galite lengvai pridėti dovanų formas ir pinigų formavimo formas. Be to, galite priimti dovanas per "PayPal", o visa tai yra dėl "WordPress".

8. Portfolio tinklalapiai

Jei jums reikia geriausios vietos savo portfolio pristatymui, turėtumėte jį pridėti prie savo "WordPress" svetainės. Tai vienintelė turinio valdymo sistema, kuri padeda jums sukurti nuostabias nuotraukų galerijas ir nuostabius sliderius, kad pasaulis sužinotų apie jūsų kūrybiškumą ir talentą .

9. Kupono svetainės

Jei norite užsidirbti partnerių komisinius iš šimtų tūkstančių svetainių, siūlančių specialias nuolaidas savo produktams ir paslaugoms, turėtumėte sukurti savo kupono svetainę ir pradėti. WordPress leidžia pridėti, tvarkyti ir ištrinti kuponus internetu. Jūs taip pat galite įvertinti ir balsuoti savo kuponus, o visa tai daroma per "WordPress" administratoriaus skydą .

10. Aukcionai Tinklalapiai

Jei ieškote tokios svetainės kaip "eBay", kur kiekvieną dieną vyksta aukcionai, galite naudoti "WordPress", kad sukurtumėte visiškai funkcionalią aukciono svetainę. Vartotojai gali siūlyti mokėjimus per saugias parinktis ir daug uždirbsite iš aukciono svetainės Source .

November 29, 2017