Back to Question Center
0

Semalt: WordPress svetainių tipai - Svarbiausi ir žinomi

1 answers:

Nors "WordPress" siūlo daugybė funkcijų ir galimybių, vis dar yra daugybė funkcijų, kurių nėra. Geriausias ir greitesnis būdas užpildyti visus trūkstamus daiktus yra sau tinkamo tipo papildinių. "WordPress" papildiniai siūlo įvairių tipų variantus ir pritaikymą žiniatinklio valdytojams ir tinklaraštininkams. WordPress įskiepių kataloge yra daugiau nei 42 000 variantų, todėl jums nebus lengva pasirinkti tinkamą variantą. Taigi, čia turime nemokamų ir aukščiausių "WordPress" papildinių rinkinių rinkinį. Jie tikrai padės jums paimti svetainę nuo gero iki geriausio - sweat 2014.

Oliveris Kingas Semalt klientų sėkmės vadybininkas sako, kad net jei nesate ace kūrėjas, galite kurti savo svetainę naudodami šiuos "WordPress" papildinius.

1. Atsarginis draugas

Šis mokamas WordPress įskiepis kainuoja bent 80 JAV dolerių per metus ir tuo pačiu metu padėjo atsarginę kopiją daugiau nei dviem svetainėms. Dėl savo sugebėjimo planuoti atsargines kopijas ir siųsti failus į žinomą debesies saugojimo įrenginį, šis įskiepis neleis jūsų failams prarasti, kai jūsų svetainė neveikia tinkamai. Tai leidžia jums pasirinkti iš įvairių atsarginių kopijų pasirinkčių, o tai reiškia, kad galite nurodyti, kur norite išsaugoti failus savo duomenų bazėje. Nuo įrašų ir puslapių iki komentaro ir nustatymų galite išsaugoti viską. Nors bendrove hostingową paprastai atsargines kopijas savo failus, jūs negalite pasikliauti jais dėl ribotų galimybių. Jei nenorite naudoti "Backup Buddy" įskiepio, galite pabandyti "VaultPress" arba "Duplicator".

2. "Wordfence Security"

Geriausia yra tai, kad šis įskiepis yra prieinamas nemokamai ir priemokos versijose. "Wordfence Security" yra "viskas viename" įrankių rinkinys, apsaugantis jūsų "WordPress" svetainę nuo virusų ir kenkėjiškų programų..Tai taip pat padeda blokuoti brute-force užpuoliklius ir turi integruotą ugniasienę, kurioje yra daug funkcijų. Mažosioms svetainėms nemokama "Wordfence Security" versija yra gera, tačiau didelėms svetainėms tinkamiausia mokama versija. Galite užkirsti kelią įtartiniems prisijungimo bandymams į savo svetainę, naudodami šį įskiepį, o kai kurios iš jų alternatyvų yra iThemes Security ir Login LockDown.

3. Gravitacinės formos

Tai yra vienas iš geriausių ir labiausiai žinomų komercinių "WordPress" papildinių iki šiol. Apskritai, šis įskiepis sukurs jums kontaktinę formą. Sudėtingu lygiu šis įskiepis paslepia ir sukuria jūsų svetainės laukus, priklausomai nuo to, kaip jūsų lankytojai atsako. Taip pat galite priimti internetinius mokėjimus, paraginti naudotojus užsiprenumeruoti MailChimp sąrašą ir atlikti kitas panašias užduotis naudodami šį papildinį. Mokama versija kainuoja 39 dolerius ir turi daugybę priedų. Kai kurios jos alternatyvos yra 7 kontaktinė forma ir greita saugi kontaktinė forma.

4. Dalintis mygtukais AddToAny

Kai kuriuos mėnesius socialinės žiniasklaidos svetainės tapo būtina mūsų gyvenimo dalimi. Naudodamiesi "Share Buttons" galite patogiai pritaikyti socialinės žiniasklaidos nuorodas į "WordPress" svetainę. Jis yra labai pritaikomas ir naudingas atsižvelgiant į jo paslaugas ir galimybes. Yra daugiau nei šimtas paslaugų, skirtų jūsų lankytojams užmegzti ir daug apsilankyti jūsų turinyje. Galite lengvai pasirinkti socialinės žiniasklaidos parinktis, kurias norite rodyti savo svetainėje. Kai kurios geriausios alternatyvos yra "Shareaholic" ir "Share" mygtukai AddThis.

5. WordPress SEO

Kai kalbama apie SEO, nėra geresnio pasirinkimo nei Yoast. Tai geriausias ir labiausiai žinomas "WordPress" įskiepis. Jūs gaunate tokias savybes kaip puslapių optimizavimas, kategorijos ir standout variantai. Taip pat galite pridėti navigacijos navigaciją, automatiškai sukurtą svetainės schemą, socialinės žiniasklaidos nustatymus ir kitus dalykus savo "WordPress" svetainėje naudodami šį "SEO" įskiepį. Kai kurios jo alternatyvos yra "All in One SEO Pack" ir "SEO Ultimate".

November 29, 2017