Back to Question Center
0

Semalt: "WordPress" temos - Ar tai gerai juos pakeisti?

1 answers:

Jei turite svetainę ir radote naują "WordPress" temą, kuri atrodo tobula ir tinkamesnė nei ankstesnė tema, tuomet turite ją pakeisti kuo greičiau. Jei bijote, kad pakeitus "WordPress" temą, jūs prarandate savo turinį ar nustatymus, jūs visiškai klaidinga. "WordPress" temos siekia suteikti mūsų svetainėms ir internetiniams dienoraščiams neįtikėtiną išvaizdą, nepažeidžiant mūsų turinio nustatymų ir vietos.

Tema "Foundry" yra kur galima rasti daug temų, o geriausia tai, kad nereikia nerimauti dėl savo pranešimų, nuotraukų, puslapių ir garso failų praradimo. Visas turinys yra saugiai saugomas "WordPress" duomenų bazėje, o nauja tema nesukuria jokių problemų - hacer fotos luces movimiento.

Ivanas Konovalovas, geriausias ekspertas iš Semalt , čia peržiūrės keletą dalykų, kuriuos turėtumėte stebėti, kai pakeisite savo "WordPress" temą.

Paskirties pranešimų tipai:

Jei naudojate temą, kuri sukuria tinkintus įrašų tipus, galite pastebėti, kad dauguma jūsų įrašų išnyksta iškart. Tačiau nerimą kelia tai, kad "custom post" tipai parodys aukščiausio lygio meniu elementus "WordPress" paskyroje. Tai reiškia, kad galite lengvai atkurti savo failus ir gali tinkamai atlikti jūsų svetainę..Atsiliepimai klientams arba galerijos - tai du pasirinktini postai, kuriuos turėtumėte naudoti. Leiskite man pasakyti, kad "Postmatic", "Surf Office", "Yeah Dave" ir tūkstančiai panašių įmonių savo svetaines paleidžia naudojant "Make", "WordPress" temą, kuri yra profesionalus ir patogus vartotojui .

Meniu:

Jei pakeitėte "WordPress" temą, galbūt norėsite nustatyti pasirinktinius meniu. Norėdami tai padaryti, turite jas sukurti iš pasirinkimo "Išvaizda → meniu". Tai padeda valdyti navigacijos meniu rodymą ir veikia kaip veiksmingas antrinis meniu. Kai pakeisite "WordPress" temas, įsitikinkite, kad nustatėte savo pasirinktinius meniu ir išjungsite visus nenaudojamus meniu ir dingo iš naujos temos. Kai pakeisite temą, turėsite priskirti naujus meniu į konkrečią vietą, nes kiekviena tema nustatys visus meniu numatytose vietose, trukdydama jūsų bendro pobūdžio vaizdui.

įrankiai:

Kaip ir meniu, jūsų valdikliai kils dėl pakeistos vietos problemos. Temos "WordPress" yra skirtos tik visiems prieinantiems valdikliams rodyti, o jei norite paslėpti ar rodyti naujus valdiklius, tai turėsite tai atlikti rankiniu būdu. Galite taisyti valdiklius, naršydami į skyrių "Išvaizda → skirtukai". Jei naudojate "Mac", galite paspausti "Shift + Cmd + 3" ekrano kopiją visame ekrane .

Kaip mes išbandome pasikeitusias "WordPress" temas?

Vienas iš geriausių ir lengviausių būdų, kaip išbandyti naują "WordPress" temą, yra parinktis "Peržiūra" "Temos" puslapyje "Išvaizda". Leiskite man čia pasakyti, kad ši galimybė ne visada duos tikslių rezultatų, todėl galbūt norėsite paskelbti savo temą, kad patikrintumėte, ar tai naudinga jūsų svetainei ar tinklaraščiui.

Išvada - pakeitimas yra geras:

Tiesa, "WordPress" temos keitimas yra geras, nes į jį bus įtraukiami vis daugiau žmonių. Naujos temos suteikia jūsų svetainę naują išvaizdą ir įspūdingą asmenybę. Tuo pačiu metu turėtumėte atsarginę kopiją savo failus ir būti pasiruošę priimti naują "WordPress" svetainės išvaizdą .

November 29, 2017