Back to Question Center
0

Semalt: "WordPress" temos ir karkasai

1 answers:

Kiekvienam naujam "WordPress" vartotojui, geros temos pasirinkimas dažnai yra žaidimo kaitos aspektas. Kaip ir įprastu temų naudojimu, naujos svetainės temos naudojimas jaučiasi gerai. Daugelis įmonių pasirenka internetinę platformą kaip naują rinkodaros metodą. Tokiais atvejais šie žmonės nusprendžia ieškoti geros "WordPress" temos. Kitais atvejais žmonės nori naudoti temas dėl vystymosi ar netgi problemų sprendimo - technology solutions for accounting firms. Asmuo gali pašalinti visas šias kliūtis pasirenkant tinkamą "WordPress" temą. Temos yra lengva naudoti ir sustiprinti. Be to, vartotojai taip pat gali pridėti savo funkcijas, įdiekdami "WordPress" įskiepį, kuris gali padaryti visą svetainę įtraukti specialius tweaks .

Ivanas Konovalovas, pagrindinis specialistas iš Semalt , užtikrina, kad visos "WordPress" temos nėra vienodos. Yra įvairių temų, kurios skirtos skirtingų kategorijų svetainėms. Skirtingi vartotojai gali įvairiomis funkcijomis naudotis skirtingomis temomis. Šiame skyriuje naujiems vartotojams sunku pasirinkti "WordPress" temą arba WordPress temos pagrindus. Gali būti sunku nuspręsti, ypač kai žmogus gauna įvairių temų savo paieškoje. Be to, jūsų svetainė gali tapti standartine svetaine, kai jūs naudojate vaikų temas. "WordPress" yra lengva vadovautis tam tikros paskirties tema pasirinkta tema..Nesunku suprasti jų tikslius apibrėžimus, taip pat jų terminus ir rekomendacijas. Šiame SEO straipsnyje bus įvairių būdų suprasti, kaip šie du darbai. Be to, kiekvieno atvejo apibrėžtys bus pateiktos .

"WordPress Theme Framework": "WordPress theme framework" gali reikšti vieną iš dviejų dalykų:

Papildoma dabartinė tema, kuri gali palengvinti kuriant konkrečią temą arba savarankišką starterio temos kodą, kurį galima pridėti prie kitos temos, kad galėtų vykdyti visas įvairias funkcijas, arba naudoti kaip kitą temos šabloną

Vaikų tema: ši tema nėra išsami, kaip tėvų tema. Vaiko tema turi būti pagrindinė tema, kuri vykdo svetainės funkcionalumą. Be to, jis papildo jai pritaikymus ir sąsajas, kurios nepasikeičia, kai pagrindinė tema atnaujinama .

Kad galėtumėte kontroliuoti savo temos atnaujinimus, turėtumėte sužinoti, kaip veikia jūsų tėvų tema. Kai kuriais atvejais "WordPress" temos autoriai nuolat skelbia savo temų atnaujinimus. Tokiais atvejais jums gali prireikti vaiko temos, kuri vis tiek veiks atnaujinime. Atminkite, kad kai temos atnaujinimai pasikeičia su ja susijusiais temų failais. Jums gali prireikti patikimos vaiko temos, kad galėtumėte išlaikyti šiuos pakeitimus .

Išvada

Sistemos skiriasi nuo temų atnaujinimų. Tačiau temos sistema naudojama kaip vystymosi svetainės šablonas. Tai veikia kaip atskira tema, bet ne kaip pati tema. "WordPress" pagrindinė tema gali veikti "iš lauko", tačiau temos pagrindu gali prireikti vaiko temos, kad jis būtų visiškai darbas. Galima naudoti "WordPress" įskiepį temai, kuri yra išsami .

November 29, 2017