Back to Question Center
0

Semalt: "WordPress" temos tipai, kuriuos reikia žinoti

1 answers:

Tinkamos "WordPress" temos pasirinkimas yra vienas iš sunkiausių būdų, kuriuos galite padaryti savo tinklalapyje ar tinklaraštyje. Vienas iš geriausių "WordPress" temų ypatybių yra tai, kad galite suteikti profesionalų ir patobulintą išvaizdą į savo svetainę ir nereikia jokios patirties kuriant ar kurdami svetainę. "WordPress" temos palieka gerą įspūdį apie jūsų turinį skaitytojams ir pakeičia jūsų tinklalapių pateikimą. Temos gali padaryti svetaines ar internetinius dienoraščius skirtingus, naudojant paprastą paspaudimą - scivolo bimbi video download.

Be to, kad kontroliuotumėte bendrą jūsų svetainės ar tinklaraščio išvaizdą, "WordPress" temos vaidina esminį ar svarbų vaidmenį SEO (paieškos optimizavimas). SEO yra jūsų svetainės ar tinklaraščio optimizavimo ar skatinimo procesas, kad jis gerai priskirtų paieškos rezultatų puslapiams (SERPs). "Google", "Bing" ir "Yahoo" teikia pirmenybę svetainėms, kuriose yra puikių temų, ir reitinguoja juos įvairiais raktiniais žodžiais. Galite lengvai užsidirbti iš savo svetainės ir per keletą savaičių galite valdyti natūralų eismas .

Oliveris Kingas, pagrindinis ekspertas Semalt , nurodo, kad yra trys pagrindiniai "WordPress" temų tipai:

1. "Premium" "WordPress" temos:

Premium WordPress temos yra aukštos kokybės ir sukurtos geriausių autorių ar didelių kompanijų. Jums reikės mokėti kažką, kad galėtumėte pasiekti šias temas, jų valdiklius, meniu ir visas parinktis. "Premium" temos mums kainuos nuo $ 50 iki $ 500 už svetainę ir yra licencijuojamos..Jos teikia šias svetaines pranašumus:

  • Aukštos kokybės kodai
  • SEO lengviau
  • Įgyvendinti patobulintus, geriausius ir naujausius interneto standartus
  • "Premium" temos yra labai optimizuotos ir gerai veikia
  • Jie yra lankstesni už laisvas temas ir visapusiškai remia vartotojus

2. Nemokama WordPress tema:

Galima paminėti, kad internete yra tūkstančių nemokamų "WordPress" temų. Geriausia tai, kad jums nereikia mokėti nieko, kad galėtumėte pasiekti temas, ir galėsite juos nedelsiant įdiegti ir aktyvuoti. Šios temos yra "WordPress" temos kataloge ir pateikiamos įvairiais atspalviais, dizainais ir išdėstymais. Vienas iš pagrindinių nemokamų temų trūkumų yra tai, kad jie negali padėti jums padidinti jūsų svetainę. Profesionalūs kūrėjai sukūrė temas ir padarė juos prieinama internete, tačiau iš jų galima pasinaudoti tik keliais būdais.

Kadangi "WordPress" temos turi reikšmingą įtaką jūsų svetainei, paieškos sekti, našumo rodikliu, jos našumu ir tinklaraščio išplėtimu, turite pasirinkti išskirtines temas nemokamoms "WordPress" temoms. Jei neturite pakankamai pinigų, kad nusipirktumėte aukščiausios temos, galite pabandyti dvylika trylika ar dvidešimt dvylikos, kurios yra geriausios nemokamos "WordPress" temos .

3. "Custom WordPress" temos:

"Custom WordPress" temos yra geriausiai žinomos dėl jų unikalios ir sudėtingos išvaizdos. Šios temos reikalauja, kad turėtumėte prieigą prie internetinių parduotuvių ir turėti specifines funkcijas. Tinkamos temos kūrėjams ir dizaineriams skirtos profesionaliems tinklalapiams ar prekės ženklams yra sunkios. Jie siūlo daugybę galimybių ir lankstumo, tačiau šias funkcijas gali naudoti tik tie vartotojai, kurie sumokėjo mokestį.

Vienas iš didžiausių trūkumų yra ta, kad pasirinktos temos yra gana brangios, pradedant nuo 600 iki 6500 USD, priklausomai nuo to, kaip yra kvalifikuotas ir garsus dizaineris. Geriausi pavyzdžiai yra "House of Rose" pasirinkta tema ir "Side Income" pasirinktinė tema .

November 29, 2017