Back to Question Center
0

Semalt: "WordPress" vaiko tema - Kodėl ir kaip kurti

1 answers:

Tikrame gyvenime vaikai yra tėvų paveldėtojai, jie gali lengvai pritaikyti suaugusiųjų gerus ir blogus įpročius bei asmenybės bruožus. Tuo pačiu metu jie turi keletą unikalių savybių, kurių nei jų mama, nei tėvas jiems nedavė. Taip pat galite pasakyti ir "WordPress" temomis - entsorgung stadt zrich. Visoms "WordPress" temoms, kurias atsisiųsite, perkate arba įdiekite, yra paveldima ir gerai išmanyta vaikų tema, atitinkanti jūsų skirtingus tikslus.

Čia pateikiama iš Semalt aukščiausio lygio specialisto Aleksandro Peresunko apžvalga apie tai, kaip ir kodėl sukurti vaikų temas "WordPress" .

Kodėl kyla vaiko tema:

Vaikų temos gali pakeisti ir paveldėti tėvų temų šablonus, išdėstymus ir stilius. "WordPress" tema "Child" egzistuoja savarankiškai, bet bendradarbiauja su tėvų temomis ir atlieka daugybę funkcijų. Tai priklauso nuo tėvų ir gali būti įjungta tik tada, kai pagrindinė tema yra įdiegta ir aktyvi jūsų "WordPress" svetainėje. Kurdami vaiko temą, turėtumėte nepamiršti dviejų pagrindinių dalykų:

  • Turėtumėte pridėti naują aplanką su jūsų vaiko temos pavadinimu
  • .
  • Failas styles.css naujame kataloge turėtų būti įterpta su konkrečia antraštės informacija
  • .

Sukūrę vaiko temą, pastebėsite, kad ji turi tokią pačią informaciją kaip ir tipinės tėvų temos. Viena iš priežasčių, kodėl jums reikia sukurti vaikų temas, yra tai, kad jie pasakoja "WordPress", kurios tėvų temos labiausiai tinka konkrečioms svetainėms .

Kaip sukurti vaiką tema:

Jūs galite lengvai sukurti vaiko temą, atsižvelgdami į šiuos dalykus .

1. Pridėti visiškai naują katalogą ir redaguoti failą styles.css

Pirmasis žingsnis yra pridėti naują katalogą į jūsų esamą temą su jūsų vaiko temos pavadinimu ir koreguoti jo nustatymus. Tai yra svarbus žingsnis ir neturėtumėte nieko daryti su stiliumi .css failas, jei jūs nežinote, kaip jį redaguoti. Šis failas yra "WordPress" antraštės skiltyje, jis turi konkrečią informaciją apie jūsų svetainę, jos vietą ir jos turinį. Vienintelė problema yra tai, kad jo antraštės informacija negali būti lengvai redaguojama. Tačiau jei žinote ką nors apie šiuos kritinius ypatumus, galite įterpti konkretų kodą savo temos antraštės skiltyje .

2. Tėvų temos redagavimas

Jūs turėtumėte tinkamai redaguoti pagrindinę temą ir sužinoti viską apie savo stilių, sukurdami "Child Word" versijos temą. Sąžiningai sakant, nėra tam tikrų stilių, o tai yra todėl, kad tėvų temos turi numatytąjį stilių. Tačiau jūs galite juos rankiniu būdu redaguoti ir nuskaityti smegenis, kad gautumėte geresnių rezultatų iš jūsų vaiko temos .

3. Failų functions.php pridėti

Jei norite pridėti failą functions.php savo vaiko tema, kad jis atrodytų geriau nei anksčiau, turėsite įterpti konkretų kodą ir redaguoti savo temos nustatymus. Dabar mes žinome, ką turime daryti su savo vaiko temomis, ir karštą jas kurkite. Geriausia yra tai, kad šias temas lengva sukurti ir jos gali tinkinti, įdiegti ir įdiegti bet kada. Be to, atsižvelgiant į jūsų poreikius, galite pridėti naujų parinkčių vaikams temoje, tačiau rekomenduojame nekeisti jokio kodo arba pakeisti vaiko temos nustatymus dėl riboto naudojimo ir parinkčių.

trys dalykai, susiję su vaikų temomis

Dabar jūs žinote savo vaiko temos pagrindus ir galite su jais atlikti šiuos įdomius dalykus

1. Pridėti savo parinktyse naujas parinktis. Galite lengvai pridėti naujų parinkčių savo tinkintuvui ir matysite, kaip jis gauna visas funkcijas iš tėvų.

2. Pridėti naujo tipo tipo šablonus - jei naudojate WooCommerce, galbūt norėsite pridėti pasirinktinius gaminio šablonus savo vaiko temai, kad jis atrodytų patraukliai. Pridėkite jį prie vaiko temos, užtikrinsite, kad neprarastumėte kodo, kai pagrindinė tema atnaujinama.

3. Nepaisyti "Tėvų" temos išdėstymų. Turėtumėte nepaisyti išdėstymų šablonų tėvų temose. Vienas iš geriausių ir patogiausių būdų, kaip tai padaryti, yra kopijuoti šabloną iš tėvų juose į vaiko temą ir pradėti jį tinkinti iš ten.

November 29, 2017