Back to Question Center
0

Semalto ekspertas - 7 privalo turėti "WordPress" papildinių tipus

1 answers:

Mes negalime paneigti fakto, kad daugiau kaip 25% interneto svetainių ir tinklaraščių naudoja "WordPress", todėl tai yra geriausia turinio valdymo sistema internete. Buvo atvejų, kai blogger.com buvo vienintelis turinio rinkodaros ir rašytojų pasirinkimas, tačiau dabar "WordPress" yra plačiai naudojamas ir patikimas dėl jo galimybės išplėsti svetainės funkcijas. Paprastais žodžiais galite lengvai pridėti šimtus tūkstančių įskiepių į savo "WordPress" svetainę ir pagerinti jo našumą. Įskiepiai leido programuotojams ir neprogramuotojams kurti ir prižiūrėti profesionalų svetainę. Jums nereikia jokių techninių žinių norint paleisti svetainę, nes "WordPress" papildiniai yra tokie, kad jūsų darbas būtų lengvesnis ir greitesnis nei bet kada anksčiau - gerenciador de projetos online banking. Kai kurie "WordPress" papildiniai padeda mums padidinti svetainės ar tinklaraščio srautą, o kiti padeda mums pagerinti konversijų rodiklį ir sumažinti neigiamą našumą.

Oliveris Kingas, pirmaujanti "Semalt" skaitmeninių paslaugų specialistė, pritaikė 7 pagrindinius "WordPress" įskiepių tipus, apie kuriuos turėtumėte žinoti.

1. Caching

Klaviatūra yra vienas iš geriausių ir žinomiausių jūsų verslą internete. Tai gali žymiai sumažinti jūsų tinklalapių įkėlimo laiką ir pasiūlyti puikią vartotojo patirtį. Be to, tai rodo, kaip sumažinti svetainės atsilikimo lygį ir palikti gerą poveikį paieškos sistemoms, ypač "Google". Kuo greičiau jūsų svetainė apkrova, tuo aukštesnė ir geresnė yra paieškos sistemos reitingas. Nenuostabu, kad lankytojai linkę pereiti nuo jūsų svetainės, jei jie nepasiekia per penkias sekundes. Štai kodėl turėtumėte patobulinti savo svetainės įkėlimo greitį, naudodami tinkamus įskiepių tipus. Nors yra daug galimybių, tačiau geriausi "WordPress" papildiniai yra "W3 Total Cache" ir "WP Super Cache" .

2. Prenumeratos parinktis

Turbūt turite girdėti, kad pinigai yra visi el. Paštu. Štai ką įtiki sėkmingi verslininkai. Didžiulis abonentų sąrašas gali padėti jums išauginti jūsų verslą greičiau ir gali pakelti pardavimų potencialą. Tai taip pat leis žiniatinklio valdytojams greitai grąžinti lankytojus į savo svetaines ir tinklaraščius..Geriausi "WordPress" svetainės prenumeratos įskiepiai yra "Newsletter Sign-up" ir "WP Subscriber Pro".

3. SEO

Jei norite valdyti ekologišką srautą į jūsų svetainę arba pagerinti paieškos sistemos reitingą, turėtumėte optimizuoti savo tinklalapius, skirtus SEO. Rankiniu būdu pridedant meta pavadinimus, aprašymus ir meta žymeles yra gana drąsus ir erzina, bet integravimas įskiepių į jūsų svetainę pašalins rankomis ir padės jums nedelsiant pridėti reikiamos informacijos. Geriausios ir garsiausios "WordPress" papildinės šiuo atžvilgiu yra "Yoast", "One SEO Pack" ir "SEO Ultimate" "WordPress SEO" .

4. "Analytics"

Iš tikrųjų visi žiniatinklio valdytojai turėtų žinoti apie savo svetainės reitingą. Be tinkamų žinių apie srauto kokybę, niekada negalėsite priimti tinkamų rinkodaros sprendimų. Štai kodėl turėtumėte integruoti savo svetainę ir įdiegti "Google Analytics", pvz., Analizės priemones. "Jetpack" taip pat gerai tinka, nes jums suteikiami teisingi duomenys, nesukeliant jums jokių klaidų .

5. Nukreipimo puslapiai

Paskirties puslapiai vaidina svarbų vaidmenį gerinant ir didinant konversijos koeficientą. Jei norite sukurti papildomų pardavimų potencialą turinio rinkodarai, socialinės žiniasklaidos rinkodarai ir el. Pašto rinkodarai, turėtumėte gauti veiksmingus nukreipimo puslapius. Nukreipimo puslapis gali įtikinti naudotojus prisiregistruoti prie jūsų naujienlaiškių ir padaryti pirkimus įmanoma. "WordPress" yra įvairių įskiepių, kurie padės sukurti įtikinamus nukreipimo puslapius, tačiau geriausi yra nukreipimo puslapiai, "Zedity" ir "Optimize Press 2.0".

6. Susijusios ir žinomos žinutės

Beveik visi interneto meistrai kovoja su dideliu atmetimo rodikliu. Naudotojai atvyksta į jūsų svetainę, skaito turinį, patinka ir dalinasi ja, ir pereina į kitas svetaines. Taip atsitinka, kai neįspėjote savo istorijos. Lankytojas svetainėje praleidžia daugiau nei tris sekundes, o norint pagerinti paieškos rezultatų reitingą, turite sumažinti neigiamą našumą. Garsiausi "WordPress" įskiepiai, kurie gali pridėti populiarių ar susijusių įrašų į jūsų svetainę, yra "WordPress Related Posts", "Plugin" ir "Dar vienas susijęs pranešimas".

7. Socialinės žiniasklaidos integracija

Socialinės žiniasklaidos svetainės mums daug padeda interneto rinkodarai. Beveik visos svetainės sutelkia dėmesį į srautą iš socialinių tinklų. Daugiau nei devyniasdešimt procentų žmonių, naudojančių "Facebook" ir "Twitter", kad bendrautų su šeima ir draugais, nieko nėra geriau nei naudojant socialinės žiniasklaidos papildinius, kad juos įdarbintų. Šiuo atžvilgiu geriausi "WordPress" papildiniai yra "Ultimate Social Deux", "Plūduriuojanti socialinė juosta" ir "Socialinės nuorodos" .

November 29, 2017