Back to Question Center
0

Semalto ekspertas - Kaip neapsaugoti su "Google Docs scam"?

1 answers:

Kenkėjiškasis el. Laiškas daro raundus, kur siuntėjas tariamai yra tas, su kuo jūs esate susipažinęs, siunčia kvietimą spustelėti "Google" dokumento nuorodą. Paspaudus nuorodą, jūs atsidursite nelaimės pasaulyje - how to setup small office network. Todėl rekomenduojama ištrinti el. Laišką.

Ryan Johnson, vienas iš pirmaujančių skaitmeninių paslaugų "Semalt" ekspertų, dalijasi patirtimi, kaip išvengti "Google Docs scam" .

El. Laiškas atsiranda ne iš to asmens, kurio manymu, jis yra, bet vietoj to yra apgaulingasis el. Laiškas, kuriuo ketinama apgauti jus spustelėti nuorodą. Visa tai yra gudrybė, skirta "phisher" atskleisti raktus į jūsų "Gmail" paskyrą. Blogiausias scenarijus yra Džordžo Podesta, Demokratinio nacionalinio komiteto vadovas, kuris visą savo elektroninio pašto pokalbius turėjo patekti į spąstus .

Po daugelio įvykių "Google" atsakė imdamiesi apsaugos priemonių, kad apsaugotų savo vartotojus nuo el. Laiškų, kurie sugadino "Google" dokumentus. Bendrovė išjungė visas pažeidžiamas paskyras, pašalino padirbtus puslapius ir atnaujino saugią naršymą. "Google" ragina vartotojus pranešti apie visas elektroninių laiškų apie "phishing" formas "Gmail" .

Kelios prevencinės priemonės yra skirtos sustabdyti apgaulingų išpuolių skleidimą, nors užpuolikai sugebėjo sugadinti milijonus el. Pašto adresų naudodami tikslinius "Gmail" paskyrų kontaktinius sąrašus..

Sukčiavimas, nukreiptas į "Google" paskyras, vartotojai tampa vis labiau paplitęs per pastaruosius mėnesius. Įsilaužėliams, atstovaujantiems tikriems kontaktams, pavyko nusiųsti kenksmingus dokumentus, panašius į teisėtus PDF failus. Tačiau yra įrodyta, kad apsisaugoti nuo grėsmės. Įsitikinkite, kad įjungėte dviejų veiksnių autentifikavimo funkciją visose "Google" paskyrose. Tai padeda išvengti įsilaužėlių, nes jie negalės patekti į antrą kodą, dažniausiai siunčiami tekstiniu pranešimu. "Gmail" visada aptiks ir praneša, kai kas nors bando pasiekti jūsų paskyrą .

Jei spustelėsite kenkėjišką nuorodą, galite pereiti prie "Gmail" paskyros nustatymų puslapio ir atšaukti visų prieigą prie programų, įskaitant suklastotas "Google" dokumentų programas .

"Google" paskelbė tolesnius pareiškimus dėl pretenzijų. Jie pareiškė apie savo žinias apie "Google" sąskaitų saugumą ir pateikė išsamų paaiškinimą po išsamaus tyrimo. Bendrovė ėmėsi priemonių, kad apsaugotų savo vartotojus nuo elektroninių nusikaltimų skaitymo kampanijų, pavydėtų "Google" dokumentais, kurie paveikė mažiau nei 0,1 proc. Aktyvių "Gmail" profilių. "Google" per valandą galėjo nutraukti piktą kampaniją. Tik kontaktinė informacija buvo prieinama ir aptikta sukčiavimu. Tyrimai parodė, kad jokie kiti duomenys nebuvo pažeisti. Todėl vartotojai raginami nesiimti jokių kitų veiksmų dėl sukčiavimo. Tačiau naudotojams rekomenduojama peržiūrėti trečiųjų šalių programas, apsilankę "Google Security Checkup" nuorodoje .

Priedai ir nuorodų paspaudimai neturėtų būti automatiškai, net jei jie atrodo iš žmonių, kurie jums žinomi. Jei nenorite gauti pranešimo, visada atidžiai perskaitykite URL, jei jame yra paprasto teksto redagavimo priemonės arba dvigubas patikrinimas iš eksperto kitomis komunikacijos priemonėmis .

November 28, 2017