Back to Question Center
0

Sustabdyti "WordPress" šlamštą naudodami šiuos "Pro" patarimus iš "Semalt"

1 answers:

"Spam" ir komentarų šlamštas yra dvi pagrindinės "WordPress" tinklaraščių ir svetainių problemos. Labai svarbu, kad didelės apimties svetainės gautų šimtus tūkstančių nepageidaujamų komentarų ir suklastotų registracijų per savaitę. Šie šlamšto tipai gali sugadinti ar sugadinti jūsų reputaciją su paieškos ir skaitytojais, jei jūs tinkamai nesprendžiate - nikon curso de fotografia. Todėl turėtumėte susidurti su nepageidaujamais laiškais ir apsisaugoti nuo jūsų svetainės ar tinklaraščio šlamšto bandymų. Laimei, yra keletas patarimų, kaip kovoti su nepageidaujamu laiškų ir nepageidaujamų elektroninių laiškų registravimu .

Jei tinkamai sukonfigūravote "WordPress" svetainę, galite vadovautis šiais patarimais, kad užtikrintų jūsų svetainės saugą ir apsaugą internete

, Franckas Abagnale'as, pagrindinis ekspertas Semalt .

Patarimas # 1: Konfigūruoti "WordPress" diskusijų nustatymus:

Nors galite įdiegti daugybę "WordPress" įskiepių, kad galėtumėte susidoroti su nepageidaujamu komentaru ir nepageidaujamu registravimu, galite konfigūruoti "WordPress" diskusijos nustatymus. Jie yra administravimo srities skiltyje Nustatymai, pvz., Www.abc.com /wp-admin/options-discussion.php. Lengviausias ir visiškiausias būdas sustabdyti nepageidaujamų laiškų komentarus ir registracijos šlamštą yra patvirtinti jūsų komentarus ir laikinai pakeisti rankraščių registracijas. Tačiau praktinis būdas yra įdiegti papildinius, leidžiančius peržiūrėti komentatorių ir patvirtinti juos automatiškai..Pastabos, kurios atrodys neteisėtai, jūsų svetainėje nebus publikuojamos. Panašiai vartotojai, kurių IP buvo įtraukti į juodąjį sąrašą, negalės užsiregistruoti arba užsisakyti naujienlaiškių .

Patarimas # 2: visada peržiūrėkite diskusijos nustatymus:

Norėdami pašalinti komentarų šlamštą ar registracijos šlamštą, prieš patvirtindami ką nors savo svetainėje, turėtumėte išbandyti ir peržiūrėti diskusijos nustatymus. Tai puikus būdas mažinti nepageidaujamų komentarų ir registracijų skaičių kiekvieną dieną prie jūsų svetainės .

Patarimas # 3: Įdiekite Captcha formas:

"Captcha" formas įdiegia daugybė žmonių ir veikia kaip galingi anti-spam įrankiai. Jie padeda sumažinti nepageidaujamų laiškų komentarus ir užkirsti kelią registracijos šlamštui. Nedelsdami turėtumėte įdiegti "captcha" formą savo svetainėje ir toliau pašalinti nesąžiningus komentarus. Be to, neturėtumėte patvirtinti autoriaus ar redaktoriaus, į kurį nepasitikite.

Patarimas # 4: "Akismet" įskiepis:

"Akismet" yra toks puikus ir galingas "Automattic" sukurtas įskiepis. Tai apima jūsų pastabų kopijas savo duomenų bazėje ir padeda jums atsikratyti nepageidaujamų laiškų komentarų ir šlamšto registravimo. Šis įskiepis apsaugo jūsų svetainę nuo nepageidaujamo e. Pašto platintojų ir tikrina kiekvieną komentarą ir registraciją autentiškumui prieš jį patvirtindamas. Tačiau šis įskiepis ne visada tvirtina teisėtas pastabas ir negali patikrinti, kokie komentarai yra geri ir kurie yra blogi.

Patarimas # 5: Išjungti komentarus senais pranešimais:

Kitas puikus strategija yra išjungti komentarus apie jūsų senesnes pareigas ir užkirsti kelią automatizuotų šlamšto įrašų registravimui, kai jūsų svetainė auga. Šlamšto siuntėjai negalės komentuoti, kai išjungsite savo svetainės funkcijas. Norėdami tai padaryti, eikite į Nustatymai> Diskusijos sritis ir ieškokite mygtuko Automatiškai uždaryti komentarus. Spustelėkite šį mygtuką ir paleiskite savo langą / operacinę sistemą .

Patarimas # 6: Reikalauti moderacijos:

Eikite į "Nustatymai"> "Aptarimo sritis", kuriame galite pamatyti įvairias pasirinktis, kurias siūlo "WordPress" svetainė, siekiant sumažinti komentarų šlamštą ir registravimo šlamštą .

November 30, 2017